Chcesz usprawnić działanie swojej firmy?

80% efektywności przedsiębiorstwa zależy od jego pracowników i kadry zarządzającej. Dlatego trudności w skutecznym motywowaniu, odchodzenie kluczowych pracowników czy nieprofesjonalna obsługa obniżają wyniki firmy i generują wysokie koszty.

Jak sobie z tym poradzić? Wprowadzając kilka prostych kroków.

Nazywam się Karolina Oleksa-Marewska, jestem psychologiem i trenerem biznesu. Wspieram mikro,małe,średnie i duże przedsiębiorstwa w usprawnianiu ich działania, proponuję skuteczne rozwiązania, w tym diagnozę organizacji, szkolenia i narzędzia rozwijające umiejętności kadry menedżerskiej oraz pracowników. Efektem tych działań jest rozwiązanie bieżących problemów, ich zapobieganie w przyszłości oraz podniesienie efektywności i komfortu pracy. Chcesz trwale usprawnić swoją organizację? Z chęcią Ci w tym pomogę.

  100% konkretów    

Opieram się tylko na sprawdzonych metodach i teoriach, bez owijania w bawełnę czy parapsychologię.
30 do 70     teoria a praktyka  

W swojej pracy stosuję takie proporcje między przedstawieniem teorii , niezbędnej w zarządzaniu ludźmi oraz ćwiczeniami praktycznymi, które są podstawą sukcesu.
0%  

nudy  

Szanuję czas firmy oraz własny, więc nie marnuję go na „czcze gadanie”, stawiam na działanie i konstruktywną pracę podczas szkoleń.

Co robię?

Sprawdź, jak możemy razem współpracować.

Współpracowałam m.in. z:

Godzin szkoleń i warsztatów
Godzin dydaktycznych
Aktywnych uczestników zajęć, warsztatów i szkoleń

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą to zapraszam do kontaktu.
Dane kontaktowe
E-mail: karolina@psychologiazarzadzania.pl Phone: 663 33 24 25

en_USEnglish